obsluga_masztow860X208
W miejscach niedostępnych dla sprzętu typu wysięgniki, platformy, dźwigi, obsługą konstrukcji antenowych zajmują się wyspecjalizowane ekipy przeszkolone i przygotowane do pracy na wysokości, gdzie poza uprawnieniami do prac na wysokości powyżej 1m (polskie prawo BHP) wymagana jest specjalistyczna wiedza, pozwalająca na sprawny montaż, serwis urządzeń teletechnicznychmaszt800construction-287866_1920.
Obsługa i mobsluga_masztow830X553ontaż masztów antenowy to praca wymagająca specjalnych kwalifikacji, popartych odpowiednimi certyfikatami i badaniami zarówno obsługi wykonującej pracę jak i osprzętu użytego do zabezpieczenia obszaru robót.
Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu profesjonalne wykonawstwo w zakresie montażu, konserwacji i prac pomiarowych związanych z okresowym badaniem wytrzymałości mechanicznej masztów i instalacji antenowych. Do każdej wykonanej pracy dołączamy odpowiednią dokumentację, zgodnie z wymogami służb Nadzoru Budowlanego i Urzędu Telekomunikacji.
Wykonywaliśmy usługi prac na wysokości przekraczające 60m nad poziomem podłoża, nasza ekipa pracuje w sposób bezpieczny, wyposażona w najlepszy dostępny sprzęt alpinistyczny. Aby wykluczyć zagrożenia przed rozpoczęciem prac przeprowadzana jest szczegółowa analiza zlecenia.