Hot-spot960X208
Hot-Spot jest rozwiązaniem dostępu do sieci Internet w miejscach użyteczności publicznej, gdzie wymaganiem jest przepustowość łącza umożliwiająca jednoczesny dostęp do sieci dla większej ilości użytkowników.  O ile HOT-SPOT w miejscach ogólnie dostępnych takich jak urzędy, parki, place zabaw nie jest jeszcze powszechny. To większość gałęzi przedsiębiorczości związanej z usługami dla ludności typu gastronomia, hotelarstwo, imprezy masowe, punkty dostępowe HOT-SPOT są standardem.  Dostęp do Internetu staje się również standardem na kempingach, w klubach, barach, ośrodkach agroturystycznych, przystaniach żeglarskich, plażach i wszystkich miejscach związanych z turystyką, ta usługa zdecydowanie podnosi jakość świadczonych usług.
Hot-spot830X600Dla podmiotów, które chcą uruchomić dostęp do Internetu i sprostać współczesnych wymaganiom rynku oferujemy instalację  bezpiecznych, wydajnych punktów HOT-SPOT.
W zależności od potrzeb budujemy:

  • sieci otwarte;
  • zabezpieczone – np. hasłem;
  • sieci ograniczone zasięgiem do określonego obszaru;
  • sieci HOT-SPOT płatne.

Bez względu na rodzaj wybranej przez Państwa sieci, nasze HOT-SPOT’y charakteryzują się dużą przepustowością, stabilnością, trwałością i bezpieczeństwem.